ROYA NOVA

Anadolu Yakası’nın yaşam merkezi Ataşehir’de yer alan Roya Nova ticari alt kütlenin üzerine konumlanmış zarif bir kule tasarımına sahiptir.   Tasarımında işlevselliği modern tasarım materyalleriyle bütünleyerek, üst düzey kalitede yaşam alanları sunmaktadır.  Kule tasarımını şekillendiren temel hususlar; plandaki ışık kalitesi, panaromik manzara , servis alanlarının etkin bir şekilde birleştirilmesi ve mevcut kentsel doku ile iletişimidir.
Kule ve tüm içeriği bulunduğu bölgedeki yoğun kentsel ortama saygı duyacak şeffaflıkta tasarlanmıştır. Lobi ve ticari mekanlar kuleyi besleyen ihtiyaçlara hizmet etmektedir.
Yapının tasarımı çevresindeki dokudan kuleyi dramatik bir şekilde ayırmaktadır. Gelecekte bu bölgede yapılacak diğer projeler için erişilebilir ve sürdürülebilir yaklaşımlara ilham verecektir Proje sitesini ziyaret ediniz

 

TAGO MİMARLIK

Modern yaşam ihtiyaçlarını, evrensel tasarım ve konfor değerleriyle buluşturmak amacıyla 1995 yılında kuruldu. Bugüne kadar dünyada 700’ün üzerinde, farklı ölçek ve tipolojide çok önemli mimari ve iç mimari projelerin altına imzasını attı. Özgün tasarımlarıyla projelere kendi estetik ve ergonomi anlayışını başarılı bir şekilde yansıtan firma, bu sayede yurt içinde ve yurt dışında bir çok alanda ödül sahibi oldu.
Tago Mimarlık, program ve teknik açıdan yenilikçi, maliyet ve kaynak kullanımı açısındansa bilinçli yaklaşımlarıyla tasarımda farkını gösteriyor. Yapısal gereklilikler, içerik, işveren talepleri gibi bir çok veriyi, uzun yıllar geçerliliğini koruyan, zamansız çözümlerle sentezleyen firma, bu sayede yüksek kaliteli mimari projeler gerçekleştiriyor.
Merkezi İstanbul olan Tago Mimarlık, 2007 yılından beri Avrupa, Orta Asya ve Dubai ofisleriyle de mimarlık, danışmanlık ve sürdürülebilir mimarlık konularındaki deneyimleriyle fark yaratmaya devam ediyor.

www.tagomimarlik.com

... TOPLAM İNŞAAT
ALANI
... TOPLAM BAĞIMSIZ
BÖLÜM SAYISI
... BİNA
YÜKSEKLİĞİ

GALERİ

KONUMU

Çamlık Mah. Sevin Sok. No:2-14 Ümraniye/İst.

ADRES

...

Çamlık Mah. Sevin Sok. No:2-14 Ümraniye/İst.